Magnetyzery - Zestaw PRO (silniki benzynowe o pojemności do 1399 cm3)

Udostępnij:
Producent:
Diagnostik
Cena: 68.00
Ilość (szt.):
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Wysyłka w ciągu:Do godziny 18:00 wysyłka tego samego dnia
Cena przesyłki: 0
Odbiór osobisty:0
Paczka w RUCHu:0
Paczkomaty InPost:8.99
Kurier InPost:14.9
Wysyłka za granicę:25
Waga:0.5 kg

Opis przedmiotu

Magnetyzery samochodowe z systemem DualActiv jest to najprostszy, skuteczny sposób na obniżenie zużycia paliwa, poprawiające tym samym moc i dynamikę auta. Stosowanie magnetyzerów, w dobie nieustannie drożejącego paliwa, stało się bardzo modne w Polsce. Jednakże stosowanie ich, oprócz obniżenia zużycia paliwa, ma jeszcze wiele dodatkowych, pozytywnych cech.

Zalety stosowania magnetyzerów:

 • Zmniejszenie zużycia paliwa nawet do 20%
 • Wzrost mocy i momentu obrotowego silnika
 • Lepsza dynamika i kultura pracy silnika
 • Spadek emisji szkodliwych substancji w spalinach (obniżenie zawartości tlenku węgla - CO i węglowodorów - HC do 73%)
 • Usunięcie nagaru i zanieczyszczeń powstałych w komorze spalania i na świecach
 • Zniwelowanie ryzyka powstania szkodliwego spalania stukowego
 • Łatwiejszy rozruch (doceniany szczególnie zimą, przy niskich temperaturach)
 • Wydłużenie żywotności silnika, jego podzespołów i katalizatora
 • Redukcja zadymienia spalin

Instalacja magnetyzerów w samochodzie jest banalnie prosta, dzięki czemu poradzi sobie z nią nawet niedoświadczony użytkownik. Czas montażu nie powinien przekroczyć 10 min. W przypadku nowych aut po zainstalowaniu naszych magnetyzerów nie stracisz gwarancji, tak jak ma to miejsce w przypadku magnetyzerów przepływowych (konieczność przecięcia przewodu paliwowego) - wystarczy założyć magnetyzer w dowolnym miejscu na przewodzie paliwowym i zapiąć dwie obejmy mocujące.

Rozmiar: 26940 bajtów

Rys. 1 - Schemat montażu magnetyzerów w typowym silniku benzynowym.Stosując magnetyzery firmy Diagnostik z systemem DualActiv skutecznie:

OSZCZĘDZASZ PALIWO, SILNIK i PIENIĄDZE !!!

 


Zasada działania

Paliwo jest to mieszanina węglowodorów, składających się z atomu wodoru oraz łańcucha węgli połączonych ze sobą wiązaniami atomowymi. Polaryzacja takiej cząsteczki jest bardzo słaba, ale wystarcza do łączenia się poszczególnych cząsteczek w większe, utrudniając tym samym łączenie się z tlenem. Powoduje to trudniejsze spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej, czego efektem jest niepełne spalanie mieszanki. Przyczynia się to do zwykłego marnowania paliwa (nie spalone cząsteczki paliwa zostają po prostu "wyrzucone" z komory spalania w silniku do układu wydechowego). Takie marnowanie paliwa objawia się dużą toksycznością emisji spalin, dlatego wymagane jest stosowanie we wszystkich pojazdach katalizatorów, które to "dopalają" do końca niewykorzystane paliwo, redukując tym samym toksyczność spalin.

Stosowanie magnetyzerów sprawia, że duże skupiska połączonych cząstek paliwa zostają rozbite na pojedyncze, naładowane dodatnio cząsteczki. Dzięki temu atomy tlenu łatwiej łączą się w odpowiednich proporcjach z węglem i wodorem zawartym w paliwie. W wyniku tej reakcji spalanie w komorze silnika jest szybsze i pełniejsze, co cechuje się zyskiem energetycznym przy jednoczesnym zredukowaniu ilości emisji toksycznych substancji (tlenku węgla - CO i węglowodorów - HC) w emitowanych do atmosfery spalinach.

Rozmiar: 7315 bajtów

Rys. 2 - Spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej bez magnetyzerów.


Rozmiar: 7315 bajtów

Rys. 3 - Spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej z zastosowaniem magnetyzerów z systemem DualActiv™.


PROSTY WNIOSEK - silnik zasilany paliwem poddanym wcześniejszej aktywacji magnetycznej spali mniejszą ilość paliwa, wykonując tą samą pracę co silnik zasilany zwykłym paliwem.

TO NIE ŻARTY - TO ZWYKŁA FIZYKA !!!

 


Nasze testy

Podczas prowadzenia 9-cio miesięcznych badań skuteczności naszych magnetyzerów do testów posłużyło nam dziesięć modeli aut o zróżnicowanej pojemności i mocy silnika, zasilanych różnymi rodzajami paliwa (benzyna, gaz LPG oraz olej napędowy):

 • Daewoo Lanos 1.4     -     55 kW
 • Fiat Cinquecento 900     -     30 kW
 • Ford Sierra 2.0     -     90 kW
 • Ford Transit 2.9     -     107 kW
 • Opel Calibra 2.0 16v     -     110 kW
 • Polonez 1.5 "Gaźnik"     -     55 kW
 • Polonez Caro 1.6 GLI     -     57 kW
 • Skoda Fabia 1.9 SDI     -     47 kW
 • Toyota Corolla 1.8     -     87 kW
 • VW Golf III 1.8     -     66 kW

Każdy z pojazdów został wyposażony w dedykowany do danego rodzaju paliwa zestaw magnetyzerów:

 • PRO (silniki benzynowe o pojemności do 1400cm3)
 • PRO+ (silniki benzynowe o pojemności powyżej 1400cm3)
 • LPG (silniki zasilane gazem LPG )
 • Diesel (silniki Diesel`a zasilane olejem napędowym )Wszystkie próbne jazdy odbywały się w cyklu mieszanym (jazda w cyklu miejskim 64% i na trasie 36%). Wykres przedstawia wartości średniego spalania paliwa na 100km każdego z pojazdów przed założeniem magnetyzerów jak i po okresie 9-ciu miesięcy testów.

Rozmiar: 33007 bajtów

Niebieski kolor na wykresie przedstawia średnie zużycie paliwa w silniku po zamontowaniu i przetestowaniu dedykowanego zestawu magnetyzerów z systemem DualActiv™.

Fioletowy kolor natomiast ukazuje różnicę pomiędzy średnim zużyciem paliwa na 100km w zwykłym silniku, w porównaniu do zużycia paliwa tego samego silnika z zamontowanym zestawem magnetyzerów DualActiv™.

WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE !!!

 

SystemDualActiv

Co odróżnia nasze magnetyzery od pozostałych dostępnych na polskim rynku?

System DualActiv™ - jest to nowatorskie rozwiązanie konstrukcyjne, niespotykane dotąd w magnetyzerach. Polega ono na specyficznym ułożeniu magnesów na górnej płytce magnetyzera, dzięki czemu właściwe pole magnetyczne zostaje w całości skierowane ku dolnej płytce "zbierającej".

Do produkcji płytek magnetyzera wykorzystaliśmy wysokoodporne materiały paramagnetyczne przez co uniknęliśmy niepożądanego efektu rozproszenia się pola magnetycznego we wszystkich kierunkach (najczęstszy błąd konstrukcyjny występujący w większości magnetyzerów dostępnych na polskim rynku, mocno obniżający ich skuteczność). Przepływające przez taki magnetyzer paliwo poddawane jest aktywacji magnetycznej z maksymalną siłą.

Poniższe rysunki przedstawiają schemat rozchodzenia się pola magnetycznego w magnetyzerach z systemem DualActiv™ w porównaniu do zwykłych magnetyzerów.

Rozmiar: 6550 bajtów

Rys. 4 - Pole magnetyczne w magnetyzerach z systemem DualActiv™.


Rozmiar: 13317 bajtów

Rys. 5 - Pole magnetyczne w klasycznych magnetyzerach dostępnych na polskim rynku, wykonanych z niewłaściwych materiałów ferromagnetycznych.


Osłona termiczna - każdy magnetyzer zatopiony jest w specjalnej cienkiej, gumowej powłoce, która tworzy barierę termiczną, skutecznie chroniąc go przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi oraz nieprzyjaznymi warunkami pracy w komorze silnika (korozja, odklejanie się magnesów na skutek wysokich temperatur, itp.). Nasze magnetyzery z serii DualActiv™ przystosowane są do pracy w temperaturach od -55oC do 105 oC nie tracąc przy tym swoich właściwości magnetycznych.

Poniżej przedstawiliśmy wygląd klasycznego, niezabezpieczonego magnetyzera wyjętego z samochodu po okresie zaledwie 6-ciu miesięcy użytkowania.

Rozmiar: 24663 bajtów

Jak można łatwo zauważyć niezabezpieczony magnetyzer szybko koroduje i rozkleja się, tracąc przy tym swoje właściwości magnetyczne. Wiąże się to bezpośrednio z powrotem ilości spalanego paliwa do normalnego poziomu, poprzedzającego montaż magnetyzera.

Dlaczego w odróżnieniu od innych producentów magnetyzerów oferujemy magnetyzery specjalnie dedykowane do konkretnego rodzaju paliwa?

Wielu producentów magnetyzerów na polskim rynku oferując swoje magnetyzery jako uniwersalne, do każdego rodzaju paliwa, popełnia podstawowy błąd. Zapominają oni o tym, że każdy rodzaj paliwa (benzyna, gaz LPG czy olej napędowy) posiada inną strukturę, gęstość oraz ma inną prędkość przepływu w wężach paliwowych. Przez to każdy rodzaj paliwa wymaga specjalnego, odmiennego procesu aktywacji magnetycznej.

SYSTEM DualActiv™ - MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA TESTAMI !!!

 


Gwarancja jakości

- Komponenty najwyższej jakości - do produkcji naszych magnetyzerów wykorzystujemy materiały jedynie najwyższej jakości, co zapewnia im niebywałą wytrzymałość na trudne warunki pracy panujące w komorze silnika.

- Licencja SSMC (Sumimoto Special Metal Corporation) - jest to specjalnie opracowana technologia produkcji magnesów przez japońskich producentów (będących liderami na świecie w ich produkcji) zapewniająca wieczystą gwarancję zachowania właściwości magnetycznych i nie ulega wewnętrznej korozji. Zwykłe magnesy neodymowe potrafią stracić właściwości magnetyczne nawet o 50% już w pierwszych miesiącach ich użytkowania w trudnych warunkach.

- System DualActiv™ - opracowany przez naszą firmę nowatorski system zdecydowanie poprawia skuteczność magnetyzerów, eliminując tym samym pojawiający się częsty błąd konstrukcyjny (obniżający ich efektywność), występujący w większości magnetyzerów dostępnych na polskim rynku.

- Karta gwarancyjna na okres 24-ech miesięcy - jako jedyni wśród producentów magnetyzerów na polskim rynku udzielamy na swoje produkty pełną, pisemną gwarancję na okres 24-ech miesięcy od daty zakupu.

- Dożywotnia gwarancja utrzymania właściwości magnetycznych - każdy z naszych magnetyzerów objęty jest dożywotnią gwarancją utrzymania właściwości magnetycznych. Jeżeli okaże się, że po kilku latach nasze magnetyzery straciły właściwości magnetyczne - my wymienimy je na nowe.

- Bezpłatna, fachowa pomoc techniczna - do Państwa dyspozycji pozostawiamy bezpłatną, fachową pomoc techniczną w przypadku pytań odnośnie codziennej eksploatacji naszych produktów, dostępną pod adresem mailowym pomoc@diagnostik.pl.

ZAUFAJ DOŚWIADCZONEJ FIRMIE - MY ZNAMY SIĘ NA SAMOCHODACH !!!

 


Co zamawiasz

W skład zestawu wchodzi:
 • Magnetyzer Paliwa z systemem DualActiv
 • Magnetyzer powietrza z systemem DualActiv
 • Zestaw obejm mocujących - małe (2 szt. + 1 zapasowa)
 • Zestaw obejm mocujących - duże (2 szt. + 1 zapasowa)
 • Obszerna instrukcja obsługi zawierająca:
  - Opis działania magnetyzerów
  - Zalety wynikające ze stosowania magnetyzerów z systemem DualActiv
  - Opis systemu DualActiv
  - Schemat montażu magnetyzerów wraz z ilustracjami
  - Przebieg procesu adaptacji magnetyzerów
  - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
 • Pisemna karta gwarancyjna na okres 24 miesięcy
 • ... oraz FACHOWA POMOC TECHNICZNA

Inni Klienci kupili również:

Produkty podobne:

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni