Sortuj według:

Zestaw magnetyzerów z rewolucyjnym systemem DualActiv™ przeznaczony do wszystkich samochodów z silnikiem benzynowym o pojemności nie przekraczającej 1400cm3. Zakładając ten zestaw do swojego samochodu zdecydowanie obniżysz zużycie paliwa, poprawisz moc i osiągi silnika, a także znacząco wydłużysz żywotność silnika i jego podzespołów.

Cena: 45.00
Stara cena: 48.00
-6%
Producent: Diagnostik

Zestaw magnetyzerów z rewolucyjnym systemem DualActiv™ przeznaczony do wszystkich samochodów z silnikiem benzynowym o pojemności powyżej 1400cm3. Zakładając ten zestaw do swojego samochodu zdecydowanie obniżysz zużycie paliwa, poprawisz moc i osiągi silnika, a także znacząco wydłużysz żywotność silnika i jego podzespołów.

Cena: 55.00
Stara cena: 59.90
-8%
Producent: Diagnostik

Zestaw magnetyzerów z rewolucyjnym systemem DualActiv™ przeznaczony do wszystkich samochodów z silnikiem diesel`a. Zakładając ten zestaw do swojego samochodu zdecydowanie obniżysz zużycie paliwa, poprawisz moc i osiągi silnika, a także znacząco wydłużysz żywotność silnika i jego podzespołów.

Cena: 51.00
Stara cena: 55.90
-9%
Producent: Diagnostik

Zestaw magnetyzerów z rewolucyjnym systemem DualActiv™ przeznaczony do wszystkich samochodów z silnikiem benzynowym wyposażonym w instalację gazową LPG (I, II, III, IV lub V generacji). Zakładając ten zestaw do swojego samochodu zdecydowanie obniżysz zużycie paliwa, poprawisz moc i osiągi silnika, a także znacząco wydłużysz żywotność silnika i jego podzespołów.

Cena: 63.00
Stara cena: 68.00
-7%
Producent: Diagnostik
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie